O firmie

grauvell logo

Firma Grauvell Fishing SA została założona w 1966 roku w Barcelonie (Hiszpania). Naszym celem jest dostarczanie sprzętu wędkarskiego najwyższej jakości. Koncentrujemy się na trzech zagadnieniach: rybołóstwie, ochronie środowiska i przyszłości pokoleń. Opracowujemy nasze produkty z myślą o profesjonalnych wędkarzach z całego świata korzystając przy tym z dziesięcioletniego doświadczenia zdobytego podczas krajowych oraz międzynarodowych zawodów.

Ich pomoc pozwoliła nam na ulepszenie wielu z naszych produktów tak, aby mogły sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających. Nasz sprzęt wędkarski to efekt wieloletniego doświadczenia i nieustannej ewolucji, stworzony przez wędkarzy z myślą o nich samych. Jednak podziękowania należą się nie tylko naszym mistrzom, lecz także niezliczonej rzeszy wędkarzy na całym świecie, którzy zaufali firmie Grauvell i przekonali się o jakości naszych produktów. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie wszystkich aktywnych wędkarzy pozwalające nam utrzymać tę jakość na najwyższym poziomie. Dlatego firma Grauvell zobowiązuje się w przyszłości nadal oferować najlepszy sprzęt wędkarski oraz pracować nad jego ulepszaniem, mając na względzie życzenia i potrzeby klientów.

grauvell

Na terenie Polski firmę Grauvell Fishing S.A. reprezentuje firma Grauvell PL. Od 2011 roku rozpoczęła się promocja i sprzedaż produktów marki Grauvell na terenie Polski.

Grauvell znajduje się wśród sponsorów nagród dla wyróżniających się wędkarzy w zawodach z cyklu Grand Prix Polski, Mistrzostw Polski oraz licznych ogólnopolskich imprez towarzyskich w wędkarstwie morskim i nie tylko.

Za cel stawiamy sobie trwałą obecność na rynku polskim. Z nadzieją oczekujemy zainteresowania naszą ofertą zarówno ze strony rzeszy Kolegów „po kiju”, jak i ze strony specjalistycznych hurtowni i sklepów wędkarskich, które gorąco zapraszamy do nawiązania z nami współpracy handlowej.

Pragniemy zwrócić Państwa szczególną uwagę, że w naszej ofercie, na którą składa się ponad 6000 pozycji, posiadamy produkty dedykowane praktycznie do każdej metody wędkowania, w tym absolutnie wyróżniającą się w czołówce producentów na świecie, bardzo szeroką ofertę sprzętu surfcastingowego, z pewnością jedyną tego rodzaju, tak zróżnicowaną i obszerną spośród dostępnych w Polsce!

Kontakt z nami

Robert Weimann (prezes firmy Grauvell PL)

Adres do korespondencji: Łuskowo 5F, 72-514 Kołczewo, Polska

Telefon: 0049-176-722-89-401

grauvell-pl@hotmail.de

Dawid Furman (Dystrybutor Handlowy)

Telefon: 0048-608-397-109